Список надійних крипто бірж та обмінників нам дуже важливий, тому ця сторінка буде регулярно оновлюватсь корисною інформацією. Звісно буде і наш Рейтинг, на місця будете впливати ви, просто натиснувши на Опитування, а більш надійним буде ваш Коментар, з поясненням чому ця біржа (обмінник) краще інших.


Біржи криптовалют

Binance

Binance

Binance – криптобіржа №1 в більшості Рейтингів, тут багато варіантів заробити, торгувати та надійно зберігати криптовалюту, також гривна (UAH). Інформація про Binance на крипто блозі, на форумі тема Binance.

Після реєстрації (за моїм посиланням) ви отримаєте 10% знижку на комісію для торгівлі (на постійно) – реєстрація Binance

Реєстрація — Binance


Bybit

Bybit

Bybit завжди входить в ТОП-10 рейтингу Coinmarketcap, інформація на нашому блозі, телеграм каналі Bybit Україна. Тут регулярно проводять Акціі для користувачів. Приєднуйтесь до нас на форумі, в темі Пасивний дохід з Bybit.

Новачки можуть отримати до $5,000 бонусами за реєстрацію – реєстрація Bybit.

Реєстрація — Bybit


Gate.io

Gate.io

Це не просто крипто біржа, тут багато варіантів для різних варіантів прибутку (стекінг, майнінг, аірдроп, та інші). Більше інформації на сторінці Gate.io — крипто біржа, та на нашому крипто форумі (тема).

Новачки біржи можуть отримати до $6,000 бонусів за торгілвлю – реєстрація Gate.io

Реєстрація — Gate.io


OKX

OKX

Біржа OKX пропонує варіанти отримання пасивного прибутку просто за тримання криптовалют. Інформація на блозі, або на форумі OKX. Також читайте OKB (OKX) — сторінку нашого сайту про токен цієї біржі.

Отримайте вхід на одну з найкращих бірж світу – реєстрація OKX.

Реєстрація — OKX


Децентралізовані крипто біржи

Тут не порібні реєстрація та верифікація, але безпека таких варіантів звісно нижче.

  • PancakeSwap – торгуйте криптовалютами, заробляйте (відсоток з обмінів), та вигравайте призи на децентралізованій платформі. CAKE (PancakeSwap) — токен цієї біржі (наш сайт).
  • UniSwap – також пропонує обмін (вигіний), та заробіток (декілька варіантів). UNI (Uniswap) — токен цієї біржі (наш сайт).

Обмінники криптовалют


Обмінник Dvizh 🏃

Dvizh

Безпечний та Швидкий сервіс по обміну криптовалют українською. Тут Огляд обмінника Dvizh крипто блогу, а тут тема на форумі криптовалют, де ви можете спілкуватись з офіційними представниками Dvizh.

Перейти на сайт Dvizh


Список надійних крипто бірж та обмінників

Опитування

Виберіть свій варіант, і тисніть Голосувати

Виберіть біржу або обміннк, якими користуєтесь

Дякую за Ваш голос! Більш розширено можете написати про свій вибір нижче в коментарі, за що отримаєте подяку від наших читачив!