Тут вся потрібна (для мене) інформація, щоб бути в курсі свіжих новин та тенденцій по зміні АльтСезону (AltSeason ). Нижче є мої щотижневі відео, де я шукаю Потенційні Точки Входу в Альт-Сезон 2024 (з потенційним профітом від 3 іксів (>х3); новачкам про ті ікси: вкладені 100 USDT потенційно можуть дати 300 USDT, при своєчасному продажу вдало вибраних токенів), але це не фінансова порада, гадю Ви це розумієте, і будете лише частково використовувати мою інформацію для своїх досліджень, а рішення приймати вже на основі своїх думок.

Розділи сторінки:

  • Що таке AltCoin (Альткоїн). або просто Alt;
  • Що таке AltSeason (АльтСезон);
  • Моє відео про Альт-Сезон 2024 року.

Моє відео

Що таке AltCoin


Відео 20-05-2024


AltCoin (Альткоїн)

Альткоїн – це поєднання слів “alt”, що означає “альтернативний”, і “coin”, що означає “криптовалюта”, тобто всі монети (токени), які не є біткойнами.

  • Що таке альткоїн? публікація крипто ресурсу cointelegraph – які є види альткоїнів:
  • Альткойн – це будь-яка криптовалюта, альтернативна біткоїну (джерело investopedia).
  • Альткоїни – це альтернативні біткоїну цифрові валюти (джерело businessinsider).
  • Новини нашого блогу “Про крипту українською” Category: altcoin;

AltSeason (АльтСезон)

Тут інформація різних сервісів, які формують індикатори, що показують можливу зміну тренду AltCoin (Альткоїн), що формує AltSeason (АльтСезон).

Тут головне розуміти, що Альткоїнів тисячи, і робити загальні прогнози не коректно для всіх токенів, тому покажу декілька варіантів, наприклад індекс з 50 найкращих криптовалют, або другий індекс з сотен Альткоїнів крім 10 найпотужніших криптовалют; таких варіантів може бути тисячи, тому коли кажуть або пишуть AltSeason – потрібно завжди розуміти які монети маються на увазі.


Altcoin Season Index

Top 50 Performance over the last season (90 days) – blockchaincenter, наприклад на момент публікації сервіс пише, що Зараз не сезон альткоїнів! індекс 49


Crypto Total Market Cap Excluding Top 10 Dominance, %

Біткойн та інші криптовалюти становлять величезну частину крипторинку, але всесвіт цифрових валют досить широкий, щоб мати місце і для інших монет. Ви коли-небудь замислювалися над тим, як би виглядав крипторинок, якби ми прибрали ринкову капіталізацію, скажімо, топ-10 монет? Це була б зовсім інша картина. Тоді ми могли б вирахувати співвідношення того, що залишилося від крипторинку, до загальної капіталізації крипторинку. Саме це ми і зробили, і те, що ви бачите на графіку, відображає домінування інших монет на ринку, і це більше, ніж ви можете собі уявити (ТОП-10 BTC, ETH, USDT, BNB, SOL, XRP, USDC, ADA, DOGE, AVAX). Звичайно, у альткоїнів є свої злети і падіння, але те, як вони співвідносяться зі світовим крипторинком, нагадує нам про те, що в океані є багато інших риб (посилання на сторінку з графіком tradingview)


Alts/USDT.D ratio

просто ще один індикатор (співвідношення Альткоїнів до USDT)Тут мої відео

( продовження буде наступного тижня)


Якщо ви рахуєте, що потрібно додати нові ресурси в розділ Крипто Актив – пишіть в коментарях.


Якщо Вам потрібна інформація по крипто біржам – подивіться на цей Рейтинг нашого сайту


Приєднуйтесь до обговорення цієї теми в коментарях, просто пишить свої думки по BTC (Bitcoin). Бажаю всім читачам сторінки вдалого інвестування!